profesjonalnie i skutecznie

Budowanie zespołu - zabawa ze scenariuszem

Budowa, rozwój i budowa zespołów

Propozycje naszych zabaw z zakresu Team Buiding to świetne uzupełnienie wszelkiego rodzaju spotkania firmowego, czy też szkolenia InDoor (prowadzonego za zamkniętymi drzwiami).

Stosujemy różnorodnego rodzaje formy integracji grupy, których wspólnym celem jest spowodowanie, że członkowie/ uczestnicy definiują swoje role w zespole, wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem,  uczą współpracy w swoim zespole.

Kilka przykładów ...

Wielki cyrkiel

Budujemy trójkąt, na którego podstawie stoi jeden z uczestników zabawy. Wierzchołek trójkąta „Wielkiego Cyrkla” związany jest linami, który trzymają pozostali uczestnicy gry pomagając koledze w utrzymaniu równowagi. Zawodnik ma za zadanie przejść za pomocą cyrkla wyznaczony odcinek trasy. 

Budowanie ...

Zabawa, w której uczestnicy budują wieżę lub inną konstrukcję z plastikowych skrzynek, opon i innych dostarczonych wcześniej przedmiotów. W niektórych przypadkach przed uczestnikami stawiamy dodatkowe warunki lub cele.

Oponki i liny

Grupa zawodników musi przejść nad powierzchnią ziemi wyznaczony odcinek trasy. W trakcie zabawy może użyć jedynie deski oraz podwieszonych lin i opon. Zabawa nie wymaga umiejętności fizycznych lecz pracy zespołowej i odrobiny sprytu.

Piłeczki pingpongowe

Tym razem proponujemy zadanie wyjątkowo proste – uczestnik zabawy musi  zebrać wszystkie rozrzucone piłeczki pingpongowe… Bardziej ambitnym wprowadzamy dodatkowe utrudnienia: zawiązujemy oczy, zakładamy rękawice bokserskie, kładziemy na desce podwieszonej na linach, a piłeczki… wrzucamy do oczka wodnego.

Turniej strzelecki

To wyjątkowo ekscytująca zabawa z wykorzystaniem paint-ball, broni pneumatycznej lub innej… W turnieju pomagają policjanci z pododdziałów antyterrorystycznych-instruktorzy strzelectwa sportowego…

Mega Yenga

W zabawie mamy do dyspozycji „mega wieżę”, którą uczestnicy muszą przenieść przez specjalnie przygotowany do tego tor.

Tangram

W naszej wersji jest to gra zespołowa – jednego z uczestników zabawy podwieszamy tuż nad ziemią na tzw. „jaskółkę” i zasłaniamy mu oczy. Pozostali uczestnicy mają za zadanie pokierować nim (za pomocą lin oraz słów) tak, aby na
wyznaczonym polu ułożył odpowiednią figurę tangramu.

Survival

Budowanie szałasu, techniki maskowania, zasady zachowania w terenie oraz podczas róznychh warunków atmosferycznych, orientacja w przestrzeni… – to pomysły na integrację zespołu w każdym wieku. Dla wytrwałych:  górska wyprawa, nocowanie w szałasie lub w górskiej chatce, przygotowanie obozowiska oraz posiłków w terenie 

Spacer po ogniu

Fakir to mnich, który poddawał się ascetycznemu umartwianiu. Podziwiany był między innymi za swoją umiejętność przejścia po… rozżarzonych węglach. U nas to już tradycja – uczymy, przygotowujemy i pokazujemy, jak przejść po rozżarzonych węglach, a wielu uczestnikom naszej zabawy wyjątkowo udało się wczuć w rolę fakira.

Kurtyna

To zabawa z samochodami terenowymi typu Ranger Polaris. Zawodnik musi przejechać przez specjalnie przygotowaną zasłonę… Najbardziej emocjonujące jest to, że nikt nie wie, co znajduje się po jej drugiej stronie..

Narty

To nietypowy wyścig na nietypowych nartach…

Kilku uczestników zabawy ma za zadanie jak najszybsze pokonanie trasy przy użyciu jednej pary nart, na której wędrują wszyscy równocześnie.

Na linach

Różnorodne zajęcia w parku linowym lub w tzw. terenie przygodnym na „Bobrowych skałach”, w kamieniołomach lub na innych skałkach. Wspinaczka, zjazd na linie, asekuracja itp.

GWARANTUJEMY

  • kompleksową profesjonalną obsługę
  • sprawdzone rozwiązania
  • dużo emocji
  • niezapomniane wrażenia

ZAPEWNIAMY

  • atrakcyjną cenę,
  • opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej
  • ubezpieczenie sportowe NNW,
  • atrakcje wymienione w programie
Przewiń na górę